You are watching BURSA TV right now. Live stream

Broadcasting #1

If you like our site.
Please share us with your friends on social networks.

BURSA TV online live stream

BURSA TV izle, BURSA TV Canlı TV İzle, BURSA TV Canlı Yayın izle, BURSA TV Kesintisiz Canlı İzle, BURSA TV Yayın Akışı, Canlı TV İzle BURSA TV, BURSA TV Kesintisiz Canlı Yayın İzle,

BURSA TV, 2008 yılında Olay TV’ye el konulmasından sonra Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından 2009 yılında yayın hayatına başlamıştır. 'Yeni Nesil Haber Kaynağı' sloganıyla seyircileriyle buluşan bu yerel kanal hala aktif olarak yayın yapmaktadır. Kanalın sloganında da belirttiği gibi yeni haberleri ve özgün haberi tarafsız bir şekilde aktarmaya çalışan bu kanal, Bursa şehrinin ilk kanalıdır. Kurulduktan sonra ilk haber sunan spiker, şu sıralar hala Son Baskı isimli programı yapan Ferit Şenocak’tır. Bursa'nın diğer yerel kanallarına göre daha fazla bilinen ve daha fazla izleyici kitlesine sahiptir. Bursa Tv sadece televizyonda yayın yapmak dışında internet sitesinde de canlı yayınını bulundurmakta. İnternet sitesinde canlı yayınların dışında, şehir hakkında tanıtıcı bilgiler, görsellerde bulunuyor. İnternet sitesinde bunların haricinde canlı yayın akışı, yayınlardan önemli kesitlerde bulunmakta. Sitede, Bursa şehrinin önde gelen yazarların haberler hakkında makaleleri, yazıları ve görüşleri bulunmaktadır. İzleyenlerinin fikirlerine önem veren bu kanal, web sitesinde anketler yapıyor. Kendi sitelerinde Bursa şehrinin önde gelen insanlarının biyografilerini ve günlük gazetelerini yayınlayarak takipçilerine çeşitlilik sunuyor. Sağlık, Politika, Spor, Gündem ve Ekonomi gibi kategoriler sunan bu kanal birçok alanda sevenlerini bilgilendiriyor. Bu kanal, televizyon yayını ve web sitesi dışında Twitter, Facebook, YouTube, Whatsapp gibi platformlarda son derece aktif. Özellikle YouTube hesaplarında sağlık, dış ve iç politika hakkında yayınlardan kesitler paylaşılıyor. Haberlerin yanı sıra, gençlere de hitap etmek için Bursaspor başta olmak üzere diğer Türk takımları hakkında haberleri paylaşmaktalar. Akşam yayınlarında genellikle eski Türk filmleri, eğlenceli yarışmalar ile seyircilerinin karşısındalar. Kültür, Sanat, Eğitim, Çevre, Bilim ve Teknoloji gibi konulara önem veren bu şehir yayınlarında sık sık bu konuları kapsayan yayınlar yapmaktadır. Özellikle Türkiye'de eğitime önem veren şehirlerin arasında ilk sıralarda bulunan bu şehir, yayınlarında öğrencileri aydınlatmak için bu konuda uzmanları programlarına davet edip öğrencilerin gelecekte kendileri için nasıl bir yol çizmelerini sağlayacaklarını anlatıyor. Ayrıca Bursa Tv'nin aynı adı taşıdığı radyo kanalı bulunuyor. Bu radyo kanalı sevenlerine müzik şöleni yaşatıyor. Her yöreden, her bölgeden müzikler yayınlayan bu radyo kanalı hala aktif olarak yayın vermektedir. Dinleyicileri tarafından sabırsızlıkla beklenen sabah kuşağı olan radyo kanalına bağlanarak yayın akışına dahil olabilirsiniz. İzleyici ve dinleyenlerin fikir ve şikâyetlerine önem veren Bursa Tv'ye, Facebook, Twitter harici mail yoluyla da ulaşıp görüşlerinizi ve şikâyetlerinizi paylaşma şansına sahipsiniz.

BURSA TV Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Tv de takılmadan Canlı BURSA TV İzleme keyfini yaşayın.

Comments

No comment..

How about adding one comment right now?

Comments