You are watching DREAM TV right now. Live stream from Turkey.

Broadcasting #1 Broadcasting #2

If you like our site.
Please share us with your friends on social networks.


DREAM TV İzle, DREAM TV Canlı TV İzle, Canlı TV İzle DREAM TV , DREAM Canlı Yayın izle, DREAM TV Kesintisiz Canlı Yayın İzle, DREAM TV HD TV İzle, DREAM TV Canlı TV İzle Kesintisiz,

Dream Tv canlı, yabancı video klipleriyle ön plana çıkan Dream Tv kanalını dilediğiniz ortamda platformumuz üzerinden canlı olarak izeleyebilirsiniz. Alternatifli yayınların yer aldığı Dream Tv sayfamızda, kanala ait güncel yayın akışı saat saat yer almaktadır.

Yabancı video müzikler, klipler, müzik dünyasından son dakika haberlerin yer aldığı blog sayfamızdan Dream Tv'ye ait birçok habere ulaşabilirsiniz. Dream Tv, SÜPER KANAL TELEVİZYON VE RADYO YAYINCILIK A.Ş.'ye ait bir tematik müzik kanalıdır.

DREAM TV Tarihçe

Dream TV, Demirören Holding'in gençlik ve müzik ağırlıklı yayın yapan müzik kanalıdır. Kanalın kurucusu ve genel yayın yönetmeni Şafak Ongan, müzik direktörü ise Ezgi Cantekin'dir. Müzik Hattı, Evdeki Ses, Punkart, Coke'n Music ve Yüxexes adlı birçok programları bulunmaktadır. Lirix adlı programında ise video kliplerin Türkçe sözlerini yayınlamaktadır. Kanalda video kliplerin yanı sıra sinema programları, Türkiye'deki müzik festivalleri ile ilgili programlar da bulunmaktadır.

14 Şubat 2003'te Süper Kanal'ın kapanması ile yayına başlamıştır. 15 Şubat 2010'da eski Dream TV logosuna geri dönmüştür; fakat yeni logo sol üst köşede daha küçük, daha açık renkli ve yayın içeriği logonun altından kayan yazı ile geçmektedir.

Dream TV Frekansları

Türksat 4A, Frekans: 12245, Sembol Oranı: 27500, Polarizasyon: H - Yatay, TRFEC: 5/6.

DREAM TV Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Club Tv de takılmadan Canlı DREAM TV İzleme keyfini yaşayın.

Comments

No comment..

How about adding one comment right now?

Comments