You are listening Radyo Samsun right now. Live stream from Arabesk.

Broadcasting #1

If you like our site.
Please share us with your friends on social networks.


Radyo Samsun Radyo Dinle, Radyo Samsun Canlı Radyo Dinle, Canlı Yayın Radyo Samsun Dinle, Radyo Samsun Canlı Dinle, Radyo Samsun Online radyo dinle.

Radyo Samsun, Samsun Medya Grubu bünyesinde 2019 ayında kurulmuş Samsun'un ilk ve tek interaktif radyosudur. 24 Saat youtube ve internet üzerinden yayın yapmaktadır. Kullanılan ekipman ve cihazları ulusal radyoda kullanılabilecek kadar profesyoneldir. Yakın zamanda yeni bir frekans ile aynı isimle devam edecektir.Radyo Samsun’da yabancı hit müzikten nostalji müziğe, pop müzikten arabesk müziğe kadar geniş yelpazede müzik yayınları yapılmaktadır. En seçkin müzik listeleri, eğlenceli programlar ve daha fazlası ile yayın hayatına devam etmektedir.

Radyo Samsun ücretsiz Canlı radyo dinle
ücretsiz Online Canlı radyo dinle
Türkiye deki tüm Canlı radyo istasyonları


Samsun Medya Grubu bünyesinde Samsun Gazetesi, Samsun Canlı Haber TV, Yaşantı Dergisi ve Radyo Samsun olarak yayın hayatına Samsun'da ve bölgede lider olarak devam etmektedir.

Adres: Zafer mah. Cumhuriyet cd. No:23 kat 3 Devecioğlu iş hanı ilkadım/samsun
Telefon: +90 0362 237 20 00
Mail: [email protected]

Radyo Samsun Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm Radyo frekanslarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı müzik dinleme imkanı sunan Oneo tv Radio de takılmadan canlı radyo dinleme keyfini yaşayın.

Comments

No comment..

How about adding one comment right now?

Comments